טכנאי טלויזיה לשירותך

טכנאי טלויזיה

זקוק לטכנאי טלויזיה?

הטלויזיה התקלקלה? לקיחת טלויזיה למעבדה תייקר את תיקונה בסכום של 100-150 ש"ח לערך אולם לעיתים ההתרוצצות עם טלויזיה כבדה יכולה לפגום בה בסכום הגבוה מהסכום הנ"ל. רצוי לזכור כי טכנאי טלויזיה אמין אשר יבדוק את הטלויזיה באתר הלקוח יקח לעיתים את סכום הבדיקה במקרים בהם תיקון פשוט (כיונון) יכול לעזור. בכל מקרה אסור לשכוח לבדוק את הטכנאי שמגיע. טכנאי אמין יופיע מצויד בכלים המתאימים ולא יוציא מברג מהכיס.

מתי לפנות לשרותים לתיקון הטלויזיה

אובחן, אין פשוט מזה. במחירי הטלויזיות של היום חשוב לאבחן את התקלה. בדר"כ כשהתקלה אינה נראית לעין כדאי להזמין טכנאי. המסך השחיר? הצבעים מעט מעוותים? אין סאונד? טכנאי הטלויזיות במקרים רבים יוכל לעזור דרך כיוונון והחלפת רכיבים במקרה הצורך. במידה והתמונה אינה איכותית לטעמכם טרם התקלקלה הטלויזיה אז אולי זה הזמן לחפש מקלט טלויזיה חדש.

מתי לא כדאי להזמין טכנאי טלויזיה?

טכנאי טלויזיות יספק לכם מענה לשביעות רצונכם רק במידה ותיקון התקלה במקלט הוא ראלי. אין כל טעם לנסות לתקן טלויזיה שנפלה על הרצפה או כזו שנשפך עליה מים. במיקרה הראשון סביר כי גם במידה והמסך נראה עדיין שלם נפגעה נורת המסך או לוח המעגל המרכזי. במקרה ונשפכו נוזלים פנימה והיה קצר סביר כי הנזק חמור גם כן.

תקלות נפוצות בטלויזיה

אולי התקלה הנפוצה ביותר קשורה לפגיעה בספק מתח נמוך של המקלט. הטיפול משתלם לעיתים כאשר עלות העבודה וההחלפה הינה בין 50 שקלים (אם מדובר בפיוז) עד ל 450 ש"ח לערך. אל תשכחו שלמרות שהטלויזיות של היום מציעות איכות קול וצליל לעיתים טובים במעט, האיכות בייצור פוחתת והמקלטים עמידים פחות. אם יש לכם טלויזיה טובה של Sony בת מספר שנים - לא היינו ממהרים להחליפה.

שלט רחוק לטלויזיה

כשאר השלט רחוק של הטלויזיה אינו עובד מדובר בדר"כ רק בסוללות ריקות שיש להחליף אולם גם אם השלט מתקלקל בחלק מהמקרים תוכלו להחליפו בשלט אוניברסלי במידה ואין חלקים למקורי.

מה לגבי קניית טלויזית LCD חדשה?

קניית טלויזית LCD הינה דבר ממשי ושכיח כיום. במיוחד לאור העובדה שהיבוא מסין נהיה זול יותר ויותר ומחירי הייצור לטלוויזיות פוחתים עם הזמן. עדיין זכרו כי במקום מאות שקלים בודדים תשלמו מספר אלפים. טלויזיות LCD הן אמינות פחות, פחות שעות מסך וטכנולוגיה מורכבת המייקרת משמעותית את תיקונם. עם זאת במידה ואתם מעוניינים לפנק את עצמכם ובמידה והאמצעים שברשותכם מאפשרים זאת קניית LCD יכולה להתאים יותר מתיקון ע"י טכנאי טלויזיה מוסמך

רשימת טכנאי טלויזיה