טכנאי מחשבים לשירותך

טכנאי מחשבים

באתר תמצאו טכנאי מחשבים אשר מתחייבים למתן יחס אישי מקצועי ואמין לכלל הקוחות. הטכנאים המומלצים להגדרתנו אינם אלו אשר מתמחרים את שירותי תיקון מחשבים על בסיס שעות עבודה אלה לפי מחיר הנקבע מראש מול הלקוח או בהגדרת השעות הנדרשות לטיפול בקריאת השרות. זאת יוכלו לעשות כמובן, לאחר בדיקה ראשונית ואפיון התקלה או הבקשה. כדאי לבחון כי השירותים הניתנים נעשים ע"י טכנאי מקצועי ומדופלם בעל ניסיון רב והמלצות לקוחות באתר

שירותי תיקון מחשבים, תחזוקת מחשבים וכן התקנה

הבאנו לפניכם את כלל השירותים הנפוצים אשר עומדים לרשותכם, כלקוחות. מילוי טופס הבקשה משמאל יפנה את פנייתכם אל אל טכנאים המפרסמים באתר, אלו אשר הגדירו כי ברצונם לקבל פניות בתחום האמור.

  • מתן יעוץ כולל בנושאי התקנת מחשבים חדשים, תיקון מחשבים וכן, יעוץ בנושאי תחזוקת מחשבים ניידים ומחשבים אישיים באופן שוטף. טכנאים המפרסמים באתר טכנאי לשירותך יציעו, לפי בקשה, מגוון פתרונות לאחזקת מחשב ורשת מחשבים בתצורה תקינה ולאורך זמן.
  • תחזוקת מחשבים אישיים בצד התוכנה - הטכנאים המפרסמים באתר ימליצו ויתקינו, תוכנות המאפשרות שימור תקינות מערכת ההפעלה במחשב לאורך זמן. בין התוכנות- תוכנות אנטי-וירוס, תוכנות להסרת טפילי אינטרנט, ניקוי דיסק קשיח ואיחויו, ניקוי ואיחוי הקבצים וההגדרות הבסיסיות המגדירות את מערכת ההפעלה וכן תוכנות נוספות בהתאמה אישית לכל לקוח.
  • תיקוני חומרת מחשוב
  • - בין התקלות הנפוצות נמנה החלפה של ספקי כח במארז המחשב, אבחון בעיות בלוח האם, הצעת חלופות או החלפתו במקרה הצורך, החלפת מאוורר בכרטיס המסך, החלפת מעבד, ניקוי תקופתי של קרבי המחשב מאבק ותיקוני חומרה נוספים. כמובן שניתן לפנות לבקשה בטופס גם בנושאים נוספים או בקשות להצעת מחיר.
  • התקנת מערכת הפעלה מסוג Windows או Linux - באתר תוכלו לפנות אל טכנאי מחשבים שונים המנוסים בהתקנות מערכות ההפעלה השונות על סוגיהם. ווינדוס XP ועד ל- Windows Vista והגרסה האחרונה - Windows 7. לרשותכם טכנאים מומחים גם בנושאי התקנות מערכת הפעלה Linux בגרסאות וההפצות השונות - RedHat, Ubuntu ועוד. התקנת מערכת Linux עשויה לחסוך לכם כסף רב היות ואין צורל ברישיונות למערכות הפעלה, המערכות מבוססות קוד פתוח ומוכנות להורדה והתקנה ללא תשלום.
  • התקנות של תוכנות שונות לפי בקשה - טכנאי לשירותך מציע טכנאי לכל מטרה. בין אם אתם מהנדסים ורכשתם תוכנת אוטוקד או פוטושופ ופריהנד למעצבים שבינכם. חיפוש במנוע החיפוש באתר אחר טכנאי מחשבים יציג לפניכם שירותים שונים הניתנים על ידי טכנאי מחשבים. בדקו כי אלו בעלי ניסיון ספציפי בהתקנות התוכנה הדרושה וודאו כי ברשתוכם רישיון לתוכנה חוקית. מלבד תוכנות בתשלום קיימות כמובן תוכנות שיתופיות ועולם שלם של פתרונות חינם - תוכנות חינם ותוכנות מבוססות קוד פתוח. טכנאי לשירותך ישמח להמליץ לכם על פתרון התוכנה המתאים לכם במסגרת פורום מחשבים באתר.
  • במידה והמחשב שלכם איטי, אל תאמרו נואש. במקרים רבים, שדרוג מחשב פשוט כגון הוספת זיכרון או שדרוג הכרטיס מסך יסייע לכם, לקוחות המעוניינים בשיפור ביצועים, במחיר סימלי וללא צורך בהחלפה למחשב חדש. טכנאים מקצועיים המפרסמים באתר טכנאי לשירותך ישמחו לסייע בטלפון ובפורום באיפיון הצרכים הבסיסיים ובשדרוג לחומרה חדשה בהתאם לצרכיכם. כמובן שהכל נעשה במטרה אחת והיא- בחינת עלות מול התועלת שתפיקו מהשדרוג - במקרה בו השדרוג של המחשב אינו מספק את הצרכים שלכם בראייה ארוכת טווח, יציעו לכם הטכנאים מפרט מתאים לקניית מחשב חדש. מפרט המתאים לכם ולכם בלבד
  • שליטה מרחוק במחשבכם ללא תשלום רישיון עבור תוכנת שליטה. בין הטכנאים המפרסמים תמצאו טכנאי מחשבים המומחים במתן שירותי תמיכה מרחוק. השירות, המאפשר תיקון של מרבית תקלות התוכנה הינו שירות פשוט. הטכנאי יוצר חיבור אינטרנטי בין המחשב שלו למחשבכם ואז מפעיל, מתקן או מתחזק אותו כאילו ישב על כסא המחשב בביתכם. השליטה מרחוק נעשית, באופן תדיר, הן לצורך התחזוקה השוטפת והן בכדי לספק פתרון מיידי לבעיות תוכנה. אלו מאפשרים לכם לעבוד ללא תקלות ובמהירות כאילו רכשתם את המחשב אתמול. שירותי שליטה מרחוק הניתנים על ידי טכנאי מחשבים מומחים אינם גורמים ללקוח טרחה מיותרת הכרוכה בארוח איש המקצוע בביתו- ארגון הסדר חניה, הפרעה לבני המשפחה בשעות מאוחרות ועוד.

טכנאי מחשבים מקצועי ומיומן ...

בניגוד לדעה הרווחת, טכנאי מחשבים מיומן אינו זה אשר מכיר כל תקלה ותקלה. עולם המחשבים משתנה ללא הרף כמו גם מגוון המחשבים החודרים לשוק הפרטי והעסקי על רכיביהם אשר הינו מגוון רב ועצום. טפילי מחשב חדשים מופיעים מידי יום וכך גם התקלות הפוטנציאליות במחשב האישי, יהיה זה המחשב הנייד הפרטי או המחשב האישי לשימוש כלל המשפחה. טכנאי מחשבים מיומן הוא האדם החושב - אחד שחי את השינויים ומכיר את הדפוסים של התקלות. טכנאי מחשבים מקצועי מאתר את התקלה - בוחן את הסימפטומים שבה ומוצא את דרכי הטיפול בתקלות דרך התייעצות עם מביני עניין - שותפים למקצוע או דרך בסיס המידע הרחב הנמצא באינטרנט.
באפשרותכם לפנות לקבלת מידע נוסף על השירותים השונים שאנו מציעים במסגרת שירותי טכנאי מחשבים באיזור מגוריכם, וזאת דרך פנייה עניינית בדף צור קשר פניותכם יקבלו מענה עד 24 שעות מאת קבלת הבקשה במרכז קבלת הפניות. שירות אמין ואדיב זו המחויבות שלנו.
כמו כן דרך משתלמת במיוחד הינה לכתוב שאלות במסגרת פורום מחשבים . במידה ותוכלו ותרצו לטפל בבעיה בעצמכם, תקבלו לודאי תשובה מקצועית מאת טכנאי מחשבים מיומנים המפעילים את הפורום או חברי הפורום.

רשימת טכנאי מחשבים