שליטה מרחוק במחשב

תמיכת מחשוב בעזרת שליטה מרחוק

Log Me In

תמיכה מרחוק או שליטה מרחוק במחשב, מעניקים למשתמש את החופש לצפות במסך המחשב המרוחק ולפעול במחשב באמצעות העכבר, המקלדת וכדומה.

שירות התמיכה מרחוק מבוסס על יישום זעיר בשם LogMeIn הפועל ממחשב הלקוח. מדובר בתוכנת חינם פרי מאמציה של חברת הענק העולמית LogMeIn Inc אשר שמה לעצמה מטרה לפתוח דרכי גישה למחשוב מרחוק בכל העולם. השירות יוצר תעלת להעברת מידע מאובטח ברמת הצפנת SSL על רשת האינטרנט על פי דרישה מצד מפעיל המחשב והסכמה מראש בין הצדדים. המידע העובר בתעלה מאפשר ליושב מרחוק להפעיל את היישומים במחשב בדיוק כפי שישב מולו. הדבר מאפשר בעצם לשני הצדדים לשבת מול המחשב - שולח הבקשה המשתמש במחשב וכן טכנאי מחשבים הפועל בתמיכה מרחוק במחשב, כך שהראשון יכול לראות בדיוק מה מתבצע בכל שלב ושלב. התקנת התוכנה שימושית גם במידה והמשתמש במחשב מעוניין בגישה בלעדית עבורו למחשב מכל מקום בעולם.

"על פי דרישת המשתמש" משמעו שכשם שאפשר את התקשורת כך רשאי לסיימה ובלחיצת כפתור לעשות כן.

אנו מציגים את שירות השליטה מרחוק במחשב או תמיכה מרחוק אולם איננו מבקשים כל בלעדיות בהקשר לשימוש בו, נהפוך הוא, אנו דוגלים במתן פתרונות איכותיים מבוססי תוכנת חינם ( Freeware) או פתרונות על בסיס קוד-פתוח לשביעות הרצון של לקוחותינו. אנו מעודדים את הלקוח לבדוק את התוכנה ולהתנסות בה מיוזמתו החופשית במידה והינו חפץ בכך.
לפרטים נוספים אנא פנו אלינו בדף צור קשר